KATEGORIE

Najlepsze miejsca i pomysły na urodziny dla dzieci według kategorii.

KATEGORIE  Jest 227 ofer.

Podkategorie

 • SALE ZABAW

  Urodziny na sali zabaw sprawdzą się doskonale dla przedszkolaków, których charakteryzują niezliczone pokłady energii do spożytkowania. Wśród małpich gajów dziecko wybiega się z przyjaciółmi i skorzysta z wszystkich uroków placu zabaw niezależnie od pogody. Sale zabaw oferują aktualnie również poczęstunek dla rodziców, animacje czy możliwość zorganizowania warsztatów. Wybierajcie!

 • W PLENERZE

  Kto powiedział, że urodziny muszą zostać zamknięte w czterech ścianach? Ten, kto kocha świeże powietrze i atrakcje plenerowe musi koniecznie zapoznać się z pełną ofertą miejsc oferujących ogródki i miejsca piknikowe. Z łatwością można znaleźć tu coś wyjątkowego! 

 • WARSZTATY/EDUKACJA

  Warsztaty mogą być wspaniałym pomysłem na zorganizowanie urodzin eduacyjnych w wyjątkowym miejscu. A czy może być coś lepszego niż połączenie zabawy z nauką i rozwijaniem dziecięcych umiejętności? Solenizant i goście mogą zamienić się teraz w odkrywców, cukierników, kucharzy, naukowców, a nawet inżynierów robotyki - sprawdźcie!

 • SPORTOWE

  Twoje dziecko rozpiera energia lub interesuje się konkretną dziedziną sportową? Masz szerokie pole do popisu, aby zorganizować mu urodziny z wybranym motywem sportowym. Oprócz odpowiedniego wyposażenia, organizatorzy mogą poprowadzić zabawy i rozgrywki sportowe idealnie dopasowane dla danej grupy wiekowej!

 • NIETYPOWE

  Wyczerpałeś już wszystkie możliwości i szukasz czegoś co na pewno Twoje dziecko będzie miło wspominać lub czego jeszcze nie widziało? Szukasz nutki emocji? Przygody? Czegoś dla odważnych? Interesuje Cię super niespodzianka lub miejsce, które na co dzień nie jest kojarzone z urodzinami? Tutaj znajdziesz oferty miejsc, które posiadają coś idealnego dla Was.

 • OFERTY SPECJALNE

  Masz miejsce na urodziny, tylko potrzebujesz całej reszty? A może chcesz, aby ktoś za Ciebie wszystko zaplanował od początku do końca i doradził? Znajdziesz tu oferty kompleksowej organizacji urodzin. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 227 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 227 elementów

Aktualności

Menu Urodzinowe

Scenariusze Zabaw

Zaproszenia do druku